Zaproszenia

Zaproś bliską osobę do nas!

Daj osobie obdarowanej możliwość wyboru usługi z naszej oferty salonowej w zależności od tego czy ma ochotę na ekstremalne wrażenia, czy też popołudniowy relaks. Szeroki wachlarz usług sprawi, że każdy znajdzie prezent, o jakim marzył. Wybierz z naszej oferty zabieg, a my dołożymy wszelkich starań aby czas spędzony w naszym salonie był miło wspominany przez obdarowaną osobę.

Nie możesz zdecydować się, co wybrać na prezent?

Jeśli nie możesz się zdecydować na rodzaj zabiegu, zadzwoń bądź przyjdź osobiście do naszego salonu, a nasz personel postara się doradzić i zaproponować odpowiednie rozwiązanie.


Warunki:

  1. Zaproszenie dostępne są w salonie.
  2. Ważność zaproszenia to 3 miesiące od daty zakupu.
  3. W sytuacji kiedy dana osoba nie może wykorzystać zaproszenia, może podarować go innej. Należy zadzwonić i poinformować nas o zmianie.
  4. Zabieg wymieniony w zaproszeniu może być zastąpiony innym (o podobnej wartości) jeśli z jakiś względów nie odpowiada obdarowanej osobie.
  5. Zaproszenia nie można wymienić na kosmetyki ani nie ma zwrotu gotówki za wykupione zaproszenie.
  6. Jeśli zaproszenie nie zostanie wykorzystane w terminie – nie będzie można go już zrealizować. Środki pieniężne o wartości danego zaproszenia zostaną przeznaczone na rozwój naszego Zespołu – na szkolenia pracowników Salonu Martiko.