Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała jest często zapomnianym elementem pielęgnacyjnym który powinnyśmy włączyć do codziennej higieny. Ciało jest rzadziej narażone na oddziaływanie słońca czy suchego, mroźnego powietrza. Jednak nie można zapominać, że nasze ciało nie potrafi samo zadbać o swoje nawilżenie – ma mniej gruczołów łojowych w porównaniu do skóry twarzy, a to oznacza, że nie jest w stanie wytwarzać ochronnego sebum. Co w efekcie skutkuje szorstkością, wiotkością i niespecjalnym samopoczuciem kiedy musimy np. pokazać się w bikini.

Zabiegi pielęgnacyjne powinny być wykonywane raz w miesiącu dzięki temu zapewniamy sobie kompleksową dawkę witalności i energii dla naszej skóry.

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało dostarczają przyjemne rozluźnienie i relaks szczególnie kiedy zależy nam na kompleksowej regeneracji. Dla osób poszukujących odprężenia jak również i działania pielęgnacyjnego wówczas proponujemy rytuał który jest wzbogacony 30 minutowym masażem relaksacyjnym. Aromaterapia, blask świec i relaksacyjna muzyka, zadowolą najbardziej wybrednych klientów.

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE:

BODY SCRAPING:

RYTUAŁ GORĄCYMI KAMIENIAMI:

ZABIEGI NA BIUST I DEKOLT: