Pięć lat dla urody – co piszą o nas w mediach?

“Pięć lat dla urody”

W listopadowy piątek trzynastego w restauracji Mogielanka odbył się okrągły jubileusz najlepszego jak twierdzą klienci salonu w powiecie grójeckim.

Jubileusz pięciolecia istnienia obchodziło Martiko Beauty&Spa z Mogielnicy. Na bankiet zaproszone zostały stałe klientki i klienci salonu. W sumie przybyło ponad 120 osób. Był oryginalny tort urodzinowy autorstwa Cukierni z Mogielnicy, toast, kolorowe drinki serwowane przez Drink Bar 4you, poczęstunek oraz wiele innych atrakcji. Całej imprezie towarzyszyła oprawa muzyczna przygotowana przez zespół „Happy”. Salę udekorowała kwiaciarnia Kingi Kawęczyńskej.

Kosmetyczna atrakcja

Klientki oraz klienci, którzy przybyli na jubileuszowy wieczór Martiko mogli skorzystać z zabiegów pokazowych firm współpracujących z salonem: Clarena, Peel mession oraz Spn nails. Promowane były zabiegi regenerujące twarz po letnich upałach, silna odnowa naskórka poprzez kwasy medyczne oraz głęboka rewitalizacja dłoni i paznokci. Martiko na wybiegu Ciekawym punktem wieczoru był pokaz modelek. Jedna z sal restauracji zamieniła się w wybieg na którym prezentowały się klientki korzystające z usług Martiko Beauty&Spa, które zaprezentowały makijaż oraz manicure wykonany przez salon, a ubrane były w suknie wieczorowe zaprzyjaźnionego butiku z Mogielnicy, ”Pod falbanką”. Nad ich fryzurami czuwało współpracujące z Martiko Atelier Fryzjerskie, Karoliny Wojtczak. Pokaz zamykała modelka w sukni ślubnej z salonu „Gracja” z Rawy Mazowieckiej.

Miłą niespodzianką dla gości było losowanie nagród spośród zaproszeń, które wrzucali do urny przy wejściu. Kilka osób wygrało cenne nagrody w postaci rabatów na zabiegi kosmetyczne, sesji zdjęciowej oraz rabatu na zakupy w butiku „Pod Falbanką”.

Jakość usług to podstawa

Martiko Beauty&Spa tworzą trzy pełne energii, miłe oraz doświadczone kobiety na czele których stoi Marta Kosiacka, założycielka firmy. Martiko istnieje na mogielnickim rynku kosmetycznym od 15 września 2009 roku. Przez 5 lat swojej działalności, dzięki wytrwałej i rzetelnej pracy, udało się zdobyć temu salonowi liczne grono zadowolonych klientów oraz stać się marką rozpoznawalną w powiecie grójeckim. – Początki nie były łatwe – przyznaje Marta Kosiacka. – Z każdym rokiem poszerzamy nasz warsztat, by oferować usługi jakich oczekują od nas klienci. Od początku swojej działalności nasz salon kładzie zdecydowany nacisk na jakość świadczonych usług oraz miłą i fachową obsługę – dodaje właścicielka Martiko.
Salon początkowo szukał swojego „miejsca na ziemi” zmieniając swoją lokalizację, by finalnie 13 listopada otworzyć się w Mogielnicy, gdzie funkcjonuje do dzisiaj. – Marta ma bardzo dużą wiedzę – mówi jedna z klientek Martiko Beauty&Spa. – Nie mam żadnych obaw oddając w jej ręce swoją twarz.

Salon oferuje swoim klientom kompleksowy pakiet zabiegów: pielęgnacji twarzy i ciała, masaży, pielęgnacji dłoni, paznokci i stóp, makijaży, pielęgnacji oprawy oczu, terapii wyszczuplających, kwasów medycznych itd. Pięć lat dla urody opieką przyszłą Pannę Młodą oraz jej najbliższych. – Radzimy paniom jakie zabiegi należy wykonać w odpowiednich termiach, aby w tym ważnym dla nich dniu wyglądały wyjątkowo – mówi Marta Kosiacka, właścicielka salonu. – To my dbałyśmy o dostosowanie się do potrzeb klienta, a nie na odwrót.

Ubiegłoroczny projekt zakończyła sesja zdjęciowa w Pałacu Osieczek. Nowością w Martiko Beauty&Spa jest cyfrowy nadruk na paznokciach, który znalazł już rzeszę miłośniczek. W 30 sekund klientka otrzymuje dekorację paznokcia jaką sobie tylko wymarzy. – W przyszłości mamy zamiar wprowadzić nowe zabiegi, o których na razie nie chciałabym mówić – opowiada właścicielka Martiko. – Zachęcam do śledzenia naszej strony www.martiko.pl oraz profilu na facebooku.

(Tekst: Paulina Omen – Klepacz, www.jablonka.info)

JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==