Terapie wyszczuplające

Nie bądź zaskoczona wyglądem swojego ciała po całorocznej rozpuście. Znając ten problem, proponujemy rozwiązanie.

Zapraszamy na terapie wyszczuplające po których zmiana będzie widoczne gołym okiem, a efekty nie będą tylko jednorazowym rezultatem.
Nasze terapie, to pakiet zabiegów wykorzystujący najnowocześniejszą metodę do walki z brakiem jędrności ciała – endermologia.  Zabiegi możemy wykonać na całe lub wybrane partie – brzuch, pośladki, uda.

Efekty zabiegu, to przede wszystkim wymodelowanie figury, ujędrnienie oraz zmniejszenie cellulitu. Nierównomierne zgrubienie i bruzdy, nieładna skóra o gąbczystej konsystencji to pomarańczowa skórka popularnie zwana cellulitem. “Pomarańczowa skórka” nie jest wyłącznie problemem estetycznym, jeśli pozostaje nie leczona może stać się poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Istnieją 3y ogólne stadia po których możemy osądzić na jakim etapie zaawansowania jest nasz problem.

Stadium 1 początkowe.

Kiedy klient siedzi lub stoi, powierzchnia ud jest gładka, bez żadnych nierówności. Jednak skóra na uchach uchwycona i ściśnięta wykazuje wyraźne, nieregularne zagłębienia, przypominające skórkę pomarańczy.

Stadium 2 “cellulit atakuje”.

W tej fazie nierówności skóry widoczne są już jak klient siedzi na twardym podłożu z rozluźnionymi mięśniami. Czasami wgłębienia uwidaczniają się w czasie chodzenia, zwłaszcza padającym z boku.

Stadium 3 ostateczne.

W tym stadium nierówności skóry są dobrze widoczne w każdym położeniu ciała i przy każdym oświetleniu. Narastające nierówności w tym stadium mogą powodować ból, co jest już objawem choroby- cellulitisu. Aby go leczyć należy zasięgnąć porady lekarza.

Na każdym etapie możemy zastosować terapie wyszczuplające.

NASZA OFERTA: