Nasi partnerzy

 • ORGANIQUE

  Firma ORGANIQUE jest producentem ręcznie robionych kosmetyków. Powstają one w oparciu o receptury i składniki używane od wieków. Do ich produkcji wykorzystywane są aktywne ilości naturalnych składników: maseł, olejów, skrobi w różnych formach, mleka koziego, gliceryny, olejków naturalnych, ziaren i ziół.

  Istnieje od 1999 roku, a od 2005 również na rynkach europejskich, takich jak Norwegia, Niemcy, Francja. Jest to polska firma rodzinna. Przedmiotem działalności firmy Organique jest produkcja wyrobów kosmetycznych charakteryzujących się niepowtarzalnymi właściwościami i wyjątkowym składem. Oferta firmy Organique skierowana jest do profesjonalistów branży kosmetycznej jak i do użytkowników indywidualnych odwiedzających sklepy z kosmetykami naturalnymi. Priorytetem firmy jest zachowanie wysokiej jakości produktów oraz dbałość o każdy szczegół. Każdy produkt Organique posiada unikalną formułę oraz niezaprzeczalne walory pielęgnacyjne, zapachowe i estetyczne. Firma Organique słucha uważnie swoich klientów, rozważa ich sugestie, by w odpowiedzi na pojawiające się oczekiwania i potrzeby, nieustannie poszerzać gamę produktową.

 • Bandi

  Firma BANDI ukazała się na polskim rynku w 1986 roku. Jest polską firmą rodzinną.

  Ma w ofercie kilkadziesiąt produktów profesjonalnych, a także pełną gamę kosmetyków detalicznych. Dzięki doświadczeniu i pasji tworzone są innowacyjne receptury kosmetyczne w oparciu o nowoczesne technologie i najwyższej jakości składniki, pochodzące z najodleglejszych zakątków świata.

  Jest pierwszą firmą, która wprowadziła na rynek polski serię kosmetyków dotleniających (1993), żele z mili sferami (1995) oraz kosmetyki wyciągiem z zielonej herbaty (1995). W ponad dwudziestoletnim okresie działalności zdobyli wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

 • Arosha

  Jesteśmy liderem wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej. Oferujemy całościową obsługę klientów instytucjonalnych – od etapu doradztwa, poprzez realizację – po obsługę posprzedażową, w zakresie tworzenia nowoczesnych stref spa i wellness w hotelach oraz salonach odnowy biologicznej.

  Naszymi największymi atutami są: bogate doświadczenie – istniejemy na rynku od 1984 roku – jak również szerokie portfolio produktów oraz dogłębna znajomość branży, poparta kilkudziesięcioma referencjami klientów. Wyróżnia nas zespół ekspertów, zapewniający obsługę klientów na najwyższym poziomie. Marki z portfolio Nova Group zdobyły wiele prestiżowych nagród m.in. m.in. Glammies 2015, Beauty Premium 2015 i 2014, Spa Inspiracje 2014 – w kategorii produktów nowatorskich i unikalnych oraz Złoty Krokus 2013.

 • Arkana

  Polski producent dermokosmetyków do zadań specjalnych. Od 2003 r. skutecznie pomaga naszym Klientom w walce z najczęstszymi problemami dermatologicznymi.

  Firma Arkana od lat pracuje zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Produkcji. Tworząc produkty dbają o każdy ich detal, od pierwszych wyborów, dostawców surowców po finalny proces produkcji. Pionierzy w innowacyjnej metodzie wykorzystywania neuroprzekaźników, naturalny system łączący skórę i mózg.

  Odkryj jak wiele możemy dla Ciebie zrobić,
  … by pięknie żyć każdego dnia.